502 094 518 81 444 65 71 508-088-115, biuro@ldom.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk włoskijęzyk francuskijęzyk rosyjskijęzyk ukraiński facebookyoutube

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
Os.Zorza Lublin - skrajny segment z ogrodem
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Lublin, Abramowice

775 000 | 168 m2 | pokoi: 6
nr oferty: 399/LDM/DS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Dom w zabudowie bliźniaczej z garażem w bryle budynku położony w Abramowicach w ok.ul.Zorzy w stanie deweloperskim. Kolejny już czwarty budynek na tym osiedlu. Został ostatnie lokal w bliźniaku ! Dom składa się z dwóch niezależnych lokali ( bliźniak ) Dostępny lokal nr 1 ( prawy ) o pow. całkowitej 168 m2 ( użytkowej ok 140 m2) z garażem o pow. 16m2 w bryle budynku . Działka o pow. 320m2 Dodatkowo zadaszony podjazd przed garażem na drugi samochód. Dwukondygnacyjny segment podzielony na strefy : *parter- strefa dzienna to: -salon z jadalnią o pow. ok 42 m2 z wyjściem na taras o pow. 10 m2 -półotwarta kuchnia o pow. ok 8 m2 -wc (2 m2) *piętro - strefa prywatna to: -4 sypialnie 18,6 , 13,5 ,14 m2 ,12m2 - duża łazienka 5 m2 z oknem -dodatkowa łazienka przy sypialni o pow ok 4 m2 -hall- 3,5 m2 -dodatkowy pokój na poddaszu o pow ok 14 m2. Wszystkie pokoje są bardzo dobrze doświetlone dzięki zastosowaniu dużych przeszkleń w salonie od strony południowej i okien połaciowych w górnych pokojach. Wysokość pokoi ponad 3,5m daje poczucie przestrzeni i otwartości . Idealny dom dla rodziny 2+2 lub większej. Dzięki zastosowaniu nowatorskich materiałów budowlanych ogrzewanie i utrzymanie domu będzie tańsze niż mieszkanie w bloku dlatego taki dom jest doskonałą alternatywą dla bloków. Dodatkowo taras i niewielki ogródek od strony południowej czynią tę ofertę bardzo atrakcyjną. Położenie osiedla zapewnia ciszę i umożliwia bardzo szybki dojazd do każdej z dzielnic Lublina oraz na trasy wylotowe w kierunku Zamościa ,Chełma (granicy) i dojazd do obwodnicy. Cena lokalu nr 1 - 775 tys. Inwestycja zakończona i gotowa na nowych właścicieli . Kupujący nie płaci podatku PCC. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości-oferta wielu banków w jednym miejscu. Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem ! Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru- wskazanie adresowe . Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa.

Kalinówka - działka budowlana przy Chabrowej
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Kalinówka, Kalinówka

260 000 | 1178 m2
nr oferty: 517/LDM/DZS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! TYLKO 221 ZŁ/M2 DZIAŁKI W KALINÓWCE :) BARDZO ROZWOJOWY TEREN !!! Na sprzedaż działka w Kalinówce , położona na przedłużeniu ul.Chabrowej . Działka o pow. 1178m2 i wymiarach 41x27m , dłuższym bokiem do drogi gminnej , która będzie przedłużeniem ul.Chabrowej i połączy się z Klonową . Teren płaski i równy . Wokół nowa zabudowa jednorodzinna . Działka dłuższym bokiem do drogi , co daje duże możliwości projektowe i zagospodarowania terenu. Teren objęty MPZP z przeznaczeniem RM : > teren zabudowy mieszkaniowej o funkcji zagrodowej z dopuszczeniem realizacji dodatkowych budynków mieszkalnych jednorodzinnych bez gwarancji standardu właściwego dla zabudowy mieszkaniowej >wysokość zabudowy do III kondygnacji mieszkalnych , z których trzecia jako poddasze użytkowe w stromym dachu > kalenica do 12m >dach spadzisty o symetrycznym nachyleniu połaci , z dopuszczeniem dachu płaskiego ! > dopuszcza się zabudowę dodatkowymi budynkami : garaże, budynki gospodarcze > dopuszcza się zabudowę jednorodzinną Idealna lokalizacja z szybkim dojazdem do drogi serwisowej , a dalej do Lublina lub wyjazdem na obwodnicę. Do szkoły ok 1 km Dostępne media : woda , prąd, gaz w odległości ok 70m. Cena 260 000 zł (221 zł/m2 ) W naszej ofercie także druga działka o pow. 1224m2. Oferty dostępne tylko w naszym biurze. Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem ! Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru- wskazanie adresowe . Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa.

Bronowice 2pokojowe po remoncie
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Lublin, Bronowice

445 000 | 50 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 93/LDM/MS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Atrakcyjne mieszkanie po generalnym remoncie . Mieszkanie o powierzchni 50,38n2 powierzchni położone na parterze niskiego bloku na Bronowicach. Dojazd i wejście od ul.Wrońskiej. Mieszkanie na wysokim parterze składa się z : > 2 niezależne pokoje 18,5m2+16m2 > oddzielna jasna nowocześnie urządzona kuchnia > łazienka z wc > przedpokój z dużą szafą w zabudowie > ponad 4m2 balkon > piwnica ponad 5m2 Mieszkanie ok 5 lat temu przeszło gruntowny remont , łącznie z wymianą instalacji gazowej i elektrycznej . Została całkowicie przebudowana i urządzona łazienka oraz kuchnia . Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Czynsz ok 560 zł /2osoby Stan prawny : odrębna własność lokalu z Księgą Wieczysta - bez obciążeń ! Cicha , spokojna i zielona okolica , dużo ogólnie dostępnych miejsc parkingowych przed blokiem, łatwy i szybki dojazd do centrum to dodatkowe atuty. Zapraszam - oferta dostępna tylko w naszym biurze. Cena : 445 000 zł do rozsądnej negocjacji Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem ! Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru- wskazanie adresowe . Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa.

Jastków-Moszna - działka bud-rolna przy asfalcie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Moszna,

299 000 | 8041 m2
nr oferty: 516/LDM/DZS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! TYLKO 37 zł/m2 - 20ar budowlanego i 60 ar rolnego terenu ! Na sprzedaż działka budowlano-rolna w cichej i spokojnej okolicy niedaleko Lublina , w Mosznej gm.Jastków. Działka położona bezpośrednio przy gminnej oświetlonej drodze asfaltowej . Działka o pow. 80 ar i wymiarach 25,6x310m . Wjazd z drogi asfaltowej - od południa. Ze względu na dużą część budowaną możliwość posadowienia domu w w zależności od potrzeb( np. strony świata ) Teren w całości objęty MPZP gm.Jastków : > część budowlana MR - to pas o głębokości 80 m od drogi gminnej i pow. ponad 20 ar > część rolna RP - teren upraw polowych - to tylna część działki o pow.60 ar Wielkość działki to idealna propozycja dla osób , które preferują przestrzeń , luźną zabudowę i marzą o dużym ogrodzie , sadzie itp. Wokół zarówno starsza jak i nowa zabudowa jednorodzinna. Łatwy dojazd od ul Nałęczowskiej ( ok2 km ) . Media : woda i prąd . Brak gazu w okolicy ! Idealne miejsce na budowę domu w niedalekiej odległości od miasta i szybkim dojazdem do obwodnicy . Zapraszam - atrakcyjna cena - tylko 37 zł/m2 -czyli 299 000 zł Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem ! Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru- wskazanie adresowe . Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa.

Motycz - działka z WZ na wzniesieniu
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Motycz,

199 000 | 1579 m2
nr oferty: 515/LDM/DZS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka w Motyczu gm.Konopnica- na niewielkim wzniesieniu. Obszar złożony z 2 działek nr 1491/14 i 1491/13 o łącznej pow. 1579m2 i wymiarach 39,4 x 43m - położony w I linii zabudowy od gminnej drogi asfaltowej, dla którego wydano WZ. Parametry WZ : > zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z garażem w bryle budynku > linia zabudowy 6m od drogi gminnej > pow. zabudowy 18% > pow. biologicznie czynna min 50% > szerokość frontu od 10 do 15m > wysokość kalenicy od 6 do 9m > max 2 kondygnacje nadziemne > dach dwu lub wielospadowy o kacie nachylenia 20-45 stopni Wjazd na działkę bezpośrednio z drogi gminnej ( od zachodu ). Dostępne media :prąd i gaz w odległości 100-230m, woda ok 400m, możliowość wybicia studni. Na sąsiednich działkach już rozpoczęła się budowa domów - przyłącze energetyczne w trakcie realizacji. Działki położone w niedalekiej odległości od torów , w pobliżu szkoły, kościoła i sklepów w Motyczu. Teren lekko zróżnicowany - nieco pofałdowany daje duże możliwości wykorzystania ciekawych projektów architektonicznych. Zapraszamy - tylko u nas ! Atrakcyjna cena : 199 000zł ! W naszej ofercie także 2 inne działki w tej lokalizacji , każda o pow 11-12 ar , z wydanymi WZ - w cenie 170 000 zł za działkę! Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem ! Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru- wskazanie adresowe . Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa.

Działki budowlane 5 km od Nałęczowa
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Maszki Wojciechowskie,

199 000 | 2300 m2
nr oferty: 514/LDM/DZS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Na sprzedaż działki w ciekawej lokalizacji w Maszkach Wojciechowskich gmina Wojciechów. Nieruchomość składa się z trzech działek o pow. 2x 1500m2 i 2300m2- do wyboru ! Działka pow. 2300m2 leży w drugiej linii zabudowy na pięknym wzniesieniu . Dojazd od asfaltowej drogi gminnej wydzieloną częścią działki (mapka) . Sama działka ma kształt prostokąta o wymiarach ok.55x37 m. Działki położone w odległości ok 800m od drogi Lublin-Nałęczów , w cichej i spokojnej okolicy .Dojazd asfaltowymi drogami gminnymi W pobliżu zabudowa zagrodowa oraz nowa zabudowa jednorodzinna. Przy działce prąd i woda, gaz po drugiej stronie ulicy . Światłowód wzdłuż drogi. Teren objęty wydanymi warunkami zabudowy na budowę domu jednorodzinnego : Według WZ ustala się: > powierzchnia zabudowy do 45 % >wysokość kalenicy do 9m nad terenem >szerokość elewacji frontowej budynku mieszkalnego objętego decyzją do 21,0 m >ilość kondygnacji- do dwóch kondygnacji naziemnych >dach o spadkach głównych połaci 25-45 stopni Działka leży w odległości ok 22km od Lublina i ok 5km od Nałęczowa. Szybki dojazd do obwodnicy z węzła Płouszowice ok 15km. Idealna działka dla osób ceniących sobie ciszę i spokój w otoczeniu przyrody i luźnej zabudowy . Doskonałe miejsce na uprawianie turystyki rowerowej . Cena 199 000 zł ( 86 zł/m2 ). W naszej ofercie także 2 działki o pow.1500m2 każda położone w pierwszej linii zabudowy w cenie 157 500 zł . Wszystkie działki mają wydane warunki zabudowy ! Zapraszamy - tylko u nas ! Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem ! Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru- wskazanie adresowe . Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa.

Os.Zorza Lublin - ostatni wolny segment
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Lublin, Abramowice

725 000 | 145 m2 | pokoi: 5
nr oferty: 397/LDM/DS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Oferujemy do zakupu ostatni wolny segment w budynku 4-lokalowym -narożny lewy NR 6 oraz- lokal NR 2 w zabudowie bliźniaczej Budynki położone są w Lublinie przy ul.Wojewodzińskiej ( Abramowice ) Lokal o powierzchni całkowitej 145 m2 ( użytkowej ok 130 m2) z garażem o pow. 16m2 w bryle budynku . Dodatkowo zadaszony podjazd przed garażem na drugi samochód. Dwukondygnacyjny segment podzielony na strefy : *parter- strefa dzienna to: -salon z jadalnią o pow. ok 42 m2 z wyjściem na taras o pow. 10 m2 -półotwarta kuchnia o pow. ok 8 m2 -wc (2 m2) *piętro - strefa prywatna to: -3 sypialnie 18,6 , 13,5 ,14 m2 - duża łazienka 5 m2 z oknem -dodatkowa łazienka przy sypialni o pow ok 4 m2 -hall- 3,5 m2 -dodatkowy pokój na poddaszu o pow ok 14 m2. Wszystkie pokoje są bardzo dobrze doświetlone dzięki zastosowaniu dużych przeszkleń w salonie od strony południowej i okien połaciowych w górnych pokojach. Wysokość pokoi ponad 3,5m daje poczucie przestrzeni i otwartości . Idealny dom dla rodziny 2+2 lub większej. Dzięki zastosowaniu nowatorskich materiałów budowlanych ogrzewanie i utrzymanie domu będzie tańsze niż mieszkanie w bloku dlatego taki dom jest doskonałą alternatywą dla bloków. Dodatkowo taras i niewielki ogródek od strony południowej czynią tę ofertę bardzo atrakcyjną. Powierzchnia działki ok 250m2 - wydzielona dla każdego domu Położenie osiedla zapewnia ciszę i umożliwia bardzo szybki dojazd do każdej z dzielnic Lublina oraz na trasy wylotowe w kierunku Zamościa ,Chełma (granicy) i dojazd do obwodnicy. W niedalekiej odległości dostępne placówki usługowe - poczta sklepy (buduje się market ALDI, kościół, przedszkole , szpital. Inwestycja zakończona i gotowa na klientów . Kupujący nie płaci podatku PCC. cena za segment nr 6 : 725 000zł Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości-oferta wielu banków w jednym miejscu. Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem ! Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru- wskazanie adresowe . Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa.

Dom z ekologiczną oczyszczalnią ścieków
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Jakubowice Konińskie, Kasztanowa Residence

1 100 000 | 153 m2 | pokoi: 5
nr oferty: 396/LDM/DS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Nowoczesny bliźniak w Jakubowicach Konińskich - GOTOWY DO SPRZEDAŻY ! DOMY TAŃSZE NIŻ MIESZKANIA ! TYLKO OK. 7 tys. zł/m2 DOMU Z GARAŻEM I DZIAŁKĄ O POW. 9,9 AR Skrajny segment A o pow. 153,3m2 na dużej 995m2 działce ! Położony w głębi nowego osiedla domów jednorodzinnych , na końcu wewnętrznej drogi dojazdowej - co gwarantuje ciszę i spokój ! Nowoczesna bryła budynku i bardzo praktyczne rozwiązania architektoniczne to komfort dla mieszkańców . CO WYRÓŻNIA TĘ INWESTYCJĘ : -Parter oraz pełne piętro bez skosów -obszerny jednostanowiskowy garaż z miejscem do przechowywania np. rowerów , kosiarki itp. -duży , pięknie przeszklony salon z wyjściem na ogród -kuchnia połączona z salonem o łącznej pow. prawie 45m2, kuchnia z oknem na tereny zielone -pralnia/kotłownia -otwarta klatka schodowa -4 sypialnie na piętrze -duża łazienka z oknem z możliwością stworzenia pokoju kąpielowego i np. garderoby -pełny strop betonowy nad piętrem -dodatkowo docieplony wełną -strych z możliwością przechowywania -EKOLOGICZNA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW -ŚWIATŁOWÓD - DZIAŁKA O POW.9,9 AR - ZADASZONA WIATA ŚMIETNIKOWA -OGRZEWANIE PODŁOGOWE W CAŁYM DOMU -DUŻA ILOŚĆ PUNKTÓW ELEKTRYCZNYCH W KAŻDYM POMIESZCZENIU -PIEC GAZOWY Z ZASOBNIKIEM -GNIAZDO SIŁOWE O MOCY 400V W GARAŻU -BRAK PODATKU PCC Cicha i spokojna okolica - tylko 1 sąsiad ( ściana dylatacyjna !). Teren ogrodzony , wykostkowane podjazdy i ciąg pieszy , opaska wokół domu. Całość w podwyższonym standardzie - zapraszam na prezentacje - sam się przekonasz ! Stan deweloperski - wszystkie instalacje wykonane , docieplenie i elewacja , pełne ogrodzenie , brama automatyczna i furtka . Budynek odebrany i gotowy na nowych właścicieli. Zapraszam Cena 1 100 000 zł z działką 9,9 ar W naszej ofercie także drugi bliźniak na mniejszej działce o pow. 439m2 w cenie 950 000 zł. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości - oferta wielu banków w jednym miejscu . Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem ! Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru- wskazanie adresowe . Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa.

Nowiny -działka bud-rolna blisko lasu
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Nowiny,

279 000 | 3000 m2
nr oferty: 511/LDM/DZS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! NOWINY -gm. Głusk , działka budowlana w III linii zabudowy . Działka o pow. 3000m2 i wymiarach 23,5x129m, krótszym bokiem do wewnętrznej drogi dojazdowej o szer. 5m. Działka płaska i równa. Wjazd od północy ! Teren objęty MPZP z oznaczeniem RM +R- teren zabudowy mieszkaniowej o funkcji zagrodowej z dopuszczeniem realizacji dodatkowych budynków mieszkalnych jednorodzinnych bez gwarancji standardu właściwego dla terenów zabudowy mieszkaniowej oraz tereny rolne . Media: skrzynka elektryczna na działce obok, gaz i woda przy drodze gminnej. Wokół luźna zabudowa jednorodzinna, blisko las . Dojazd drogą gminną, oświetloną , z chodnikiem, ok 2 km od pętli autobusowej MPK w Prawiednikach ( przy stawach ) . Cicha i spokojna okolica z dobrym dojazdem do Lublina. Polecam - atrakcyjna cena 279 000 zł ( 93 zł/m2) do rozsądnej negocjacji. W naszej ofercie także sąsiednia działka w całości budowlana o pow. 907m2 w II linii zabudowy , w cenie 199 tys. . Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem ! Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru- wskazanie adresowe . Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa.

Jakubowice dom z pompą ciepła, fotowoltaiką w cenie
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Jakubowice Konińskie,

870 000 | 193 m2 | pokoi: 5
nr oferty: 394/LDM/DS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w Jakubowicach Kon. przy ul.Malinowej. Oferta dot. segmentu lewego ( lokal Nr1 ) na działce o pow. 668m2. Dom o pow. całkowitej 192,6 m2 , ( użytkowej 129,9m2), parter z poddaszem użytkowym oraz garażem w bryle budynku. Parter 68,9m2 pow. użytkowej: > salon ponad 24m2 > kuchnia 9m2 otwarta na salon > pokój /gabinet 12,7m2 > łazienka z wc 4,8m2 > hall 6,2m2 > wiatrołap 7,9m2 z przejściem do garażu > pomieszczenia gospodarcze: spiżarnia, kotłownia > garaż 21,8m2 Piętro 61m2 pow. użytkowej : > 3 sypialnie: 13,2m2,13,7m2,15,1m2 -każdy z tzw. francuskim balkonem i oknem dachowym > pokój łazienkowy z wc 8,4m2 z oknem > dodatkowy pokój nad garażem 16,3m2 > pralnia 7,9m2 z oknem Dom docieplony styropianem 20cm a poddasze wełną 25cm. Dom w stanie deweloperskim . W cenie: >ogrzewanie podłogowe >pompa ciepła 7 kW > zainstalowana fotowoltaika 3,5 kW z możliwością rozbudowy do 5,5 kW + magazyn energii > ogrodzenie panelowe > automatyczna brama przesuwna > wykostkowane podjazdy i taras > okna 3szybowe o współczynniku 0,9 > automatyczna brama garażowa Wiśniowski > antywłamaniowe drzwi wejściowe Inwestycja deweloperska w całości finansowana ze środków własnych dewelopera ! > kupujący nie płaci podatku PCC Obecnie trwają prace wykończeniowe wokół domu - zrobione już podjazdy, opaska , taras. Na dachu zamontowane już panele fotowoltaiczne Cena : 870 000 zł Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości-oferta wielu banków w jednym miejscu. Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem ! Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru- wskazanie adresowe . Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa.

Kameralny dom blisko Lublina
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Strzeszkowice Duże ,

899 000 | 135 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 393/LDM/DS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Na sprzedaż uroczy dom blisko Lublina- zaledwie 7 min jazdy do granic miasta. Nieruchomość położona w Strzeszkowicach Dużych ( gm.Niedrzwica Duża). Niewielki dom o pow.całkowitej 135m2 , użytkowej 103m2 oraz budynek garażowo-gospodarczy z dodatkową wiatą na działce o pow. 815m2. Idealny dom dla rodziny 2+2 lub większej. Zbudowany w 2011r w tradycyjnej technologii murowanej parterowy dom z poddaszem użytkowym. PARTER ( pow. 56,8m2): > kuchnia z jadalnią -pow. 13,3m2 > salon o pow. ponad 26m2 z wyjściem na duży taras > gabinet/sypialnia o pow. 8,2m2 > kotłownia/schowek 4m2 > łazienka z wc > Wiatrołap i hall PIĘTRO ( pow. 46,5m2): > 2 sypialnie 12+11m2 > otwarty salonik( możliwość wydzielenia trzeciej sypialni o pow. 9m2) > łazienka z wc o pow. 7,5m2 > garderoba > duży taras ok 10m2 Całość wykończona naturalnymi materiałami, głównie drewnem: parkiety dębowy i sosnowy , drewniane schody, drzwi i meble kuchenne , elementy marmuru przy kominku i na podłodze w kuchni. Dom ogrzewany gazem ( piec dwufunkcyjny ) oraz kominkiem z rozprowadzeniem ciepła. Woda z własnej studni gwarantuje jakość i niskie koszty utrzymania. Do domu doprowadzony światłowód - gwarantujący możliwość pracy zdalnej. Na działce znajduje się również budynek garażowo-gospodarczy , z poddaszem do wykorzystania jako dodatkowe pomieszczenia także mieszkalne. Dobudowana wiata - to miejsce na drugi samochód . Teren zagospodarowany i zadbany, liczne nasadzenia drzew i krzewów to dodatkowe atuty tej nieruchomości. Możliwość zakupu dodatkowej powierzchni działki ( ok 8ar ) -obecnie ogrodzona i zagospodarowana powierzchnia to ok. 16 ar . Nieruchomość w II linii zabudowy co dodaje jej dużo prywatności ! Wokół wolnostojące domy jednorodzinne - tworzące kameralną spokojną dzielnicę. Dużo terenów zielonych wokół, blisko las - sprzyjają spacerom i spokojnemu życiu. Blisko sklep,przystanek busów i wjazd na trasę S-19 gwarantują szybki dojazd do Lublina (na Al. Kraśnickie 10mim ) oraz obwodnicą do innych dzielnic miasta. W odległości ok 3 km linia MPK . Idealne miejsce do życia zarówno dla młodych jak i starszych osób . Zapraszamy - tylko w naszej ofercie. Cena :899 000 zł Zapraszam do obejrzenia filmów - tu naprawdę jest pięknie. Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem ! Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru- wskazanie adresowe . Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa.

Rokitno - działki z pełnym uzbrojeniem
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Rokitno,

119 000 | 918 m2
nr oferty: 508/LDM/DZS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Na sprzedaż działka budowlana w Rokitnie gm. Lubartów , 25 km od Lublina . Działka o pow.918m2 , położona w II linii zabudowy od gminnej drogi asfaltowej. Działka o wymiarach 21,6 x 42,5m z lekkim wzniesieniem pośrodku. Dojazd do działki w II linii zabudowy drogą o szer.5m biegnącą wzdłuż pierwszej działki . Cały teren objęty MPZP gm. Lubartów z oznaczeniem MR z dopuszczeniem do MN. Pełne uzbrojenie : wodociąg i prąd na pierwszej działce , gaz i kanalizacja po drugiej stronie drogi, światłowód wzdłuż drogi. Wokół luźna zabudowa jednorodzinna , dużo terenów zielonych, trasy rowerowe,lasy kozłowieckie . Duże udogodnienia dla mieszkańców : - symboliczna opłata za śmieci 1 zł - miesięczny limit gazu 50m3 zwolnione z opłaty - miesięczny limit wody zwolniony z opłaty Zapraszamy - atrakcyjna cena - tylko 119 000 zł za działkę w II linii zabudowy . W naszej ofercie także identyczna działka położona w I linii zabudowy , bezpośrednio przy drodze gminnej w cenie 129 000 zł Mamy też w ofercie 4 inne działki w tej okolicy o pow. 11,7 ar każda- mocno zadrzewione. Działki w cenie 149 tys zł Zapraszamy - tylko w naszym biurze . Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem ! Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru- wskazanie adresowe . Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa.

Motycz-3 działki z WZ niedaleko szkoły -I linia zab.
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Motycz, Motycz

170 000 | 1130 m2
nr oferty: 507/LDM/DZS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Na sprzedaż 2 działki budowlane w Motyczu o pow.1130-1230m2. Działki położone przy drodze gminnej asfaltowej , blisko torów. Dla wszystkich działek wydane są Warunki Zabudowy o zróżnicowanych parametrach. Działka nr 1491/10 o pow. 1130m2 i wymiarach 39,6 x 31m - położona w I linii zabudowy od gminnej drogi asfaltowej: Parametry WZ : > zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z garażem w bryle budynku > linia zabudowy 6m od drogi gminnej > pow. zabudowy 17 % > pow. biologicznie czynna min 50% > szerokość frontu od 10 do 14m > wysokość kalenicy od 6 do 9m > max 2 kondygnacje nadziemne > dach dwu lub wielospadowy o kacie nachylenia 15-45 stopni - dopuszcza się dachy płaskie ! Wjazd na działkę z drogi wewnętrznej ( od wschodu ) lub z drogi gminnej ( od zachodu ). Na sprzedanych działkach już rozpoczęła się budowa domów, już jest wyznaczona i utwardzana droga wewnętrzna ! Dostępne media :prąd i gaz w odległości 100-230m, woda ok 400m, możliowość wybicia studni. Działki położone w niedalekiej odległości od szkoły, kościoła i sklepów w Motyczu. Teren lekko zróżnicowany - nieco pofałdowany daje duże możliwości wykorzystania ciekawych projektów architektonicznych i wyboru 1 spośród 3 działek ! Zapraszamy - tylko u nas ! Atrakcyjna cena : 170 000zł za wszystkie działki w I linii zabudowy ! Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem ! Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru- wskazanie adresowe . Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa.