502 094 518 81 444 65 71 508-088-115, biuro@ldom.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk włoskijęzyk francuskijęzyk rosyjskijęzyk ukraiński facebookyoutube
(Symbol 2/ESP/OHS) HALA-MAGAZYN na SPRZEDAŻSmoszewo,
Nieruchomość zabudowana
Atrakcyjna nieruchomość o powierzchni 1,335 ha składająca się z czterech działek ewidencyjnych. Trzy działki zabudowane budynkami:
 • HOSTEL - Budynek czterokondygnacyjny o powierzchni użytkowej 964 m2
 • BUDYNEK MIESZKALNY - Budynek czterokondygnacyjny o powierzchni zabudowy 964 m2
 • BYŁY INTERNAT - Budynek dwukondygnacyjny w technologii płytowej o powierzchni zabudowy 1972 m2 (działka z tym budynek przeznaczona jest pod budowę obiektu hotelowego ze strefą SPA)
Istnieje możliwość natychmiastowej kontynuacji działalności hostelowej. Jest także możliwość budowy prestiżowego obiektu hotelowego ze strefą SPA. Właściciel obiektu posiada koncepcję rozbudowy obiektu hostelowego a także projekt koncepcji architektonicznej hotelu ze strefą SPA. Obiekt ten będzie stanowił doskonałe uzupełnienie bazy hotelowej. 

Charakterystyka budynków znajdujących się na nieruchomości:
HOSTEL - Budynek czterokondygnacyjny o powierzchni zabudowy 964 m2
Hostel dysponuje łącznie 24 pokojami co przekłada się na 67 miejsc noclegowych. Hostel pełni zaplecze hotelowe dla pobliskich sal weselnych, dla turystów z Lotniska Modlin. Hostel ściśle współpracuje z Twierdzą Modlin w zakresie obsługi ruchu turystycznego a także z Pałacem Smoszewskim (Smoszewo Palace&Park). Hostel zapewniał także transfer podróżnych z Lotniska Modlin. 

Generalny remont budynku został przeprowadzony w latach 2013-2014. Wykonano remont kominów, docieplenie stropodachu oraz wymieniono pokrycie dachu na blachę trapezową. Wymieniono grzejniki we wszystkich pomieszczeniach, wymieniono całą instalację grzewczą CCW i CO, wymieniono instalację wodno-kanalizacyjną. Pomalowano korytarze i klatkę schodową. W latach 2017-2018 wykonano: instalację monitoringu zewnętrznego i wewnętrznego, remont instalacji odgromowej, instalację p. poż., wymieniono stolarkę okienną. 
Budynek jest w dobrym stanie technicznym i dobrym standardzie wykończenia. Gotowy do kontynuowania działalności hostelowej. 

BUDYNEK MIESZKALNY - Budynek czterokondygnacyjny o powierzchni zabudowy 964 m2
W budynku znajduje się 15 lokali mieszkalnych, które nie zostały wyodrębnione. Na każdej z trzech kondygnacji znajduje się pięć mieszkań:
 • 2 lokale o powierzchni użytkowej 31,10 m2 (1 pokój, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój)
 • 3 lokale o powierzchni użytkowej 47,43 m2 (2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój)
W podpiwniczeniu znajdują się komórki lokatorskie o pow. 2,60 m2 każda, a także 6 lokali użytkowych. 
W budynku nie był przeprowadzony remont. Na bieżąco wykonywane są konserwacje.
Jest to budynek bliźniaczy do budynku w którym prowadzony jest Hostel. Istnieje możliwość prowadzenia w nim działalności hostelowej. 

BYŁY INTERNAT - Budynek dwukondygnacyjny w technologii płytowej o powierzchni zabudowy 1972 m2
Budynek dawnego internatu jest budynkiem o dwóch kondygnacjach naziemnych, podpiwniczony w części wschodniej. Do budynku przylega parterowy łącznik oraz sala konferencyjna ze stołówką. Budynek od kilku lat jest wyłączony z użytkowania.

Dla działki z byłym internatem stworzono projekt koncepcji architektonicznej hotelu ze strefą SPA - rozbudowy i przebudowy istniejącego obiektu. Dane techniczne nowego obiektu:
 • całkowita pow. użytkowa 5016,20 m2
 • pow. hotelowa 1230 m2
 • pow. restauracji z zapleczem 838,40 m2
 • pow. klubokawiarni z zapleczem 264 m2 (50 miejsc siedzących)
 • ilość pokoi hotelowych 1 osobowych - 6szt
 • ilość pokoi hotelowych 2 osobowych - 36 szt
 • ilość pokoi lux - 9 szt
 • ilość wszystkich pokoi - 53 szt
 • pow. sal wystawowych z zapleczem 188,50 m2
 • pow. sali restauracyjnej i bankietowej - 397,40 m2
 • ilość miejsc siedzących  w restauracji - 184 miejsca
 • pow. strefy SPA 236,50 m2
Uzyskano Decyzję o warunkach zabudowy dla tej inwestycji.  

Prezentowana oferta to gotowy projekt inwestycyjny na prowadzenie działalności hotelowej. Uzyskane Zgody i Decyzje znacznie skrócą termin realizacji inwestycji. Prowadzona już w tym miejscu działalność hostelowa a także współpraca z innymi ośrodkami tego typu na terenie powiatu nowodworskiego zapewniają dobre warunki do rozwoju biznesu. 

Zapraszam do kontaktu. 
Szczegóły dotyczące nieruchomości przedstawię Państwu podczas osobistego spotkania. 


Istnieje także możliwość zakupu pięknej działki sąsiadującej z tą nieruchomością. Działka ma powierzchnię 4,0818 ha, posiada skarpę widokową na Wisłę i Park Kampinowski, umowę z Regionalnym Zarządem Gospodarki Wodnej na korzystanie z plaży i budowę pomostu na Wiśle. 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
Na prezentacji poprosimy Państwa o podpisanie POTWIERDZENIA WSKAZANIA ADRESU NIERUCHOMOŚCI.
Ze względów bezpieczeństwa właścicieli nieruchomości konieczne będzie podanie swoich danych osobowych takich jak : Imię i nazwisko, nr telefonu, a także złożenie czytelnego podpisu na karcie odbioru adresu.
Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem !

Symbol
2/ESP/OHS
Rodzaj nieruchomości
HALA-MAGAZYN
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
2 740 000, 00 PLN
Cena za m2
205, 24 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
MAZOWIECKIE
Gmina
Zakroczym
Miejscowość
Smoszewo
Powierzchnia działki
13 350, 00 m2
Kształt działki
TRAPEZ
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Droga dojazdowa
LOKALNA DROGA
Rodzaj nawierzchni
ASFALTOWA - KOSTKA
Źródło wody
WODA MIEJSKA
Uciążliwość okolicy
CICHE
Rodzaj ogrodzenia
SIATKA
Ogrodzenie
PEŁNE
Czy jest KW

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Anna Slowek

Zapytaj o ofertę