502 094 518 81 444 65 71 508-088-115, biuro@ldom.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk włoskijęzyk francuskijęzyk rosyjskijęzyk ukraiński facebookyoutube

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert działki na sprzedaż

sortuj
Kalinówka - działka budowlana przy Chabrowej
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Kalinówka, Kalinówka

260 000 | 1178 m2
nr oferty: 517/LDM/DZS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! TYLKO 221 ZŁ/M2 DZIAŁKI W KALINÓWCE :) BARDZO ROZWOJOWY TEREN !!! Na sprzedaż działka w Kalinówce , położona na przedłużeniu ul.Chabrowej . Działka o pow. 1178m2 i wymiarach 41x27m , dłuższym bokiem do drogi gminnej , która będzie przedłużeniem ul.Chabrowej i połączy się z Klonową . Teren płaski i równy . Wokół nowa zabudowa jednorodzinna . Działka dłuższym bokiem do drogi , co daje duże możliwości projektowe i zagospodarowania terenu. Teren objęty MPZP z przeznaczeniem RM : > teren zabudowy mieszkaniowej o funkcji zagrodowej z dopuszczeniem realizacji dodatkowych budynków mieszkalnych jednorodzinnych bez gwarancji standardu właściwego dla zabudowy mieszkaniowej >wysokość zabudowy do III kondygnacji mieszkalnych , z których trzecia jako poddasze użytkowe w stromym dachu > kalenica do 12m >dach spadzisty o symetrycznym nachyleniu połaci , z dopuszczeniem dachu płaskiego ! > dopuszcza się zabudowę dodatkowymi budynkami : garaże, budynki gospodarcze > dopuszcza się zabudowę jednorodzinną Idealna lokalizacja z szybkim dojazdem do drogi serwisowej , a dalej do Lublina lub wyjazdem na obwodnicę. Do szkoły ok 1 km Dostępne media : woda , prąd, gaz w odległości ok 70m. Cena 260 000 zł (221 zł/m2 ) W naszej ofercie także druga działka o pow. 1224m2. Oferty dostępne tylko w naszym biurze. Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem ! Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru- wskazanie adresowe . Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa.

Jastków-Moszna - działka bud-rolna przy asfalcie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Moszna,

299 000 | 8041 m2
nr oferty: 516/LDM/DZS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! TYLKO 37 zł/m2 - 20ar budowlanego i 60 ar rolnego terenu ! Na sprzedaż działka budowlano-rolna w cichej i spokojnej okolicy niedaleko Lublina , w Mosznej gm.Jastków. Działka położona bezpośrednio przy gminnej oświetlonej drodze asfaltowej . Działka o pow. 80 ar i wymiarach 25,6x310m . Wjazd z drogi asfaltowej - od południa. Ze względu na dużą część budowaną możliwość posadowienia domu w w zależności od potrzeb( np. strony świata ) Teren w całości objęty MPZP gm.Jastków : > część budowlana MR - to pas o głębokości 80 m od drogi gminnej i pow. ponad 20 ar > część rolna RP - teren upraw polowych - to tylna część działki o pow.60 ar Wielkość działki to idealna propozycja dla osób , które preferują przestrzeń , luźną zabudowę i marzą o dużym ogrodzie , sadzie itp. Wokół zarówno starsza jak i nowa zabudowa jednorodzinna. Łatwy dojazd od ul Nałęczowskiej ( ok2 km ) . Media : woda i prąd . Brak gazu w okolicy ! Idealne miejsce na budowę domu w niedalekiej odległości od miasta i szybkim dojazdem do obwodnicy . Zapraszam - atrakcyjna cena - tylko 37 zł/m2 -czyli 299 000 zł Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem ! Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru- wskazanie adresowe . Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa.

Motycz - działka z WZ na wzniesieniu
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Motycz,

199 000 | 1579 m2
nr oferty: 515/LDM/DZS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka w Motyczu gm.Konopnica- na niewielkim wzniesieniu. Obszar złożony z 2 działek nr 1491/14 i 1491/13 o łącznej pow. 1579m2 i wymiarach 39,4 x 43m - położony w I linii zabudowy od gminnej drogi asfaltowej, dla którego wydano WZ. Parametry WZ : > zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z garażem w bryle budynku > linia zabudowy 6m od drogi gminnej > pow. zabudowy 18% > pow. biologicznie czynna min 50% > szerokość frontu od 10 do 15m > wysokość kalenicy od 6 do 9m > max 2 kondygnacje nadziemne > dach dwu lub wielospadowy o kacie nachylenia 20-45 stopni Wjazd na działkę bezpośrednio z drogi gminnej ( od zachodu ). Dostępne media :prąd i gaz w odległości 100-230m, woda ok 400m, możliowość wybicia studni. Na sąsiednich działkach już rozpoczęła się budowa domów - przyłącze energetyczne w trakcie realizacji. Działki położone w niedalekiej odległości od torów , w pobliżu szkoły, kościoła i sklepów w Motyczu. Teren lekko zróżnicowany - nieco pofałdowany daje duże możliwości wykorzystania ciekawych projektów architektonicznych. Zapraszamy - tylko u nas ! Atrakcyjna cena : 199 000zł ! W naszej ofercie także 2 inne działki w tej lokalizacji , każda o pow 11-12 ar , z wydanymi WZ - w cenie 170 000 zł za działkę! Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem ! Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru- wskazanie adresowe . Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa.

Działki budowlane 5 km od Nałęczowa
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Maszki Wojciechowskie,

199 000 | 2300 m2
nr oferty: 514/LDM/DZS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Na sprzedaż działki w ciekawej lokalizacji w Maszkach Wojciechowskich gmina Wojciechów. Nieruchomość składa się z trzech działek o pow. 2x 1500m2 i 2300m2- do wyboru ! Działka pow. 2300m2 leży w drugiej linii zabudowy na pięknym wzniesieniu . Dojazd od asfaltowej drogi gminnej wydzieloną częścią działki (mapka) . Sama działka ma kształt prostokąta o wymiarach ok.55x37 m. Działki położone w odległości ok 800m od drogi Lublin-Nałęczów , w cichej i spokojnej okolicy .Dojazd asfaltowymi drogami gminnymi W pobliżu zabudowa zagrodowa oraz nowa zabudowa jednorodzinna. Przy działce prąd i woda, gaz po drugiej stronie ulicy . Światłowód wzdłuż drogi. Teren objęty wydanymi warunkami zabudowy na budowę domu jednorodzinnego : Według WZ ustala się: > powierzchnia zabudowy do 45 % >wysokość kalenicy do 9m nad terenem >szerokość elewacji frontowej budynku mieszkalnego objętego decyzją do 21,0 m >ilość kondygnacji- do dwóch kondygnacji naziemnych >dach o spadkach głównych połaci 25-45 stopni Działka leży w odległości ok 22km od Lublina i ok 5km od Nałęczowa. Szybki dojazd do obwodnicy z węzła Płouszowice ok 15km. Idealna działka dla osób ceniących sobie ciszę i spokój w otoczeniu przyrody i luźnej zabudowy . Doskonałe miejsce na uprawianie turystyki rowerowej . Cena 199 000 zł ( 86 zł/m2 ). W naszej ofercie także 2 działki o pow.1500m2 każda położone w pierwszej linii zabudowy w cenie 157 500 zł . Wszystkie działki mają wydane warunki zabudowy ! Zapraszamy - tylko u nas ! Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem ! Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru- wskazanie adresowe . Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa.

Nowiny -działka bud-rolna blisko lasu
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Nowiny,

279 000 | 3000 m2
nr oferty: 511/LDM/DZS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! NOWINY -gm. Głusk , działka budowlana w III linii zabudowy . Działka o pow. 3000m2 i wymiarach 23,5x129m, krótszym bokiem do wewnętrznej drogi dojazdowej o szer. 5m. Działka płaska i równa. Wjazd od północy ! Teren objęty MPZP z oznaczeniem RM +R- teren zabudowy mieszkaniowej o funkcji zagrodowej z dopuszczeniem realizacji dodatkowych budynków mieszkalnych jednorodzinnych bez gwarancji standardu właściwego dla terenów zabudowy mieszkaniowej oraz tereny rolne . Media: skrzynka elektryczna na działce obok, gaz i woda przy drodze gminnej. Wokół luźna zabudowa jednorodzinna, blisko las . Dojazd drogą gminną, oświetloną , z chodnikiem, ok 2 km od pętli autobusowej MPK w Prawiednikach ( przy stawach ) . Cicha i spokojna okolica z dobrym dojazdem do Lublina. Polecam - atrakcyjna cena 279 000 zł ( 93 zł/m2) do rozsądnej negocjacji. W naszej ofercie także sąsiednia działka w całości budowlana o pow. 907m2 w II linii zabudowy , w cenie 199 tys. . Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem ! Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru- wskazanie adresowe . Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa.

Rokitno - działki z pełnym uzbrojeniem
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Rokitno,

119 000 | 918 m2
nr oferty: 508/LDM/DZS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Na sprzedaż działka budowlana w Rokitnie gm. Lubartów , 25 km od Lublina . Działka o pow.918m2 , położona w II linii zabudowy od gminnej drogi asfaltowej. Działka o wymiarach 21,6 x 42,5m z lekkim wzniesieniem pośrodku. Dojazd do działki w II linii zabudowy drogą o szer.5m biegnącą wzdłuż pierwszej działki . Cały teren objęty MPZP gm. Lubartów z oznaczeniem MR z dopuszczeniem do MN. Pełne uzbrojenie : wodociąg i prąd na pierwszej działce , gaz i kanalizacja po drugiej stronie drogi, światłowód wzdłuż drogi. Wokół luźna zabudowa jednorodzinna , dużo terenów zielonych, trasy rowerowe,lasy kozłowieckie . Duże udogodnienia dla mieszkańców : - symboliczna opłata za śmieci 1 zł - miesięczny limit gazu 50m3 zwolnione z opłaty - miesięczny limit wody zwolniony z opłaty Zapraszamy - atrakcyjna cena - tylko 119 000 zł za działkę w II linii zabudowy . W naszej ofercie także identyczna działka położona w I linii zabudowy , bezpośrednio przy drodze gminnej w cenie 129 000 zł Mamy też w ofercie 4 inne działki w tej okolicy o pow. 11,7 ar każda- mocno zadrzewione. Działki w cenie 149 tys zł Zapraszamy - tylko w naszym biurze . Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem ! Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru- wskazanie adresowe . Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa.

Motycz-3 działki z WZ niedaleko szkoły -I linia zab.
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Motycz, Motycz

170 000 | 1130 m2
nr oferty: 507/LDM/DZS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Na sprzedaż 2 działki budowlane w Motyczu o pow.1130-1230m2. Działki położone przy drodze gminnej asfaltowej , blisko torów. Dla wszystkich działek wydane są Warunki Zabudowy o zróżnicowanych parametrach. Działka nr 1491/10 o pow. 1130m2 i wymiarach 39,6 x 31m - położona w I linii zabudowy od gminnej drogi asfaltowej: Parametry WZ : > zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z garażem w bryle budynku > linia zabudowy 6m od drogi gminnej > pow. zabudowy 17 % > pow. biologicznie czynna min 50% > szerokość frontu od 10 do 14m > wysokość kalenicy od 6 do 9m > max 2 kondygnacje nadziemne > dach dwu lub wielospadowy o kacie nachylenia 15-45 stopni - dopuszcza się dachy płaskie ! Wjazd na działkę z drogi wewnętrznej ( od wschodu ) lub z drogi gminnej ( od zachodu ). Na sprzedanych działkach już rozpoczęła się budowa domów, już jest wyznaczona i utwardzana droga wewnętrzna ! Dostępne media :prąd i gaz w odległości 100-230m, woda ok 400m, możliowość wybicia studni. Działki położone w niedalekiej odległości od szkoły, kościoła i sklepów w Motyczu. Teren lekko zróżnicowany - nieco pofałdowany daje duże możliwości wykorzystania ciekawych projektów architektonicznych i wyboru 1 spośród 3 działek ! Zapraszamy - tylko u nas ! Atrakcyjna cena : 170 000zł za wszystkie działki w I linii zabudowy ! Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem ! Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru- wskazanie adresowe . Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa.

Rokitno - działki budowlane przy drodze asfaltowej
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Rokitno,

129 000 | 918 m2
nr oferty: 503/LDM/DZS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Na sprzedaż 2 działki budowlane w Rokitnie gm. Lubartów , 25 km od Lublina . Działki o pow.918m2 każda , położone bezpośrednio przy gminnej drodze asfaltowej. Działki o wymiarach 21,6 x 42,5m każda , jedna za drugą , z lekkim wzniesieniem pośrodku. Dojazd do działki w II linii zabudowy drogą o szer.5m biegnącą wzdłuż pierwszej działki . Cały teren objęty MPZP gm. Lubartów z oznaczeniem MR z dopuszczeniem do MN. Pełne uzbrojenie : wodociąg i prąd na pierwszej działce , gaz i kanalizacja po drugiej stronie drogi, światłowód wzdłuż drogi. Wokół luźna zabudowa jednorodzinna , dużo terenów zielonych, trasy rowerowe,lasy kozłowieckie . Duże udogodnienia dla mieszkańców : - symboliczna opłata za śmieci 1 zł - miesięczny limit gazu 50m3 zwolnione z opłaty - miesięczny limit wody zwolniony z opłaty Zapraszamy - atrakcyjna cena - tylko 129 000 zł za działkę. W naszej ofercie także 4 inne działki w tej okolicy o pow. 11,7 ar każda- mocno zadrzewione. Działki w cenie 149 tys zł Zapraszamy - tylko w naszej ofercie . Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem ! Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru- wskazanie adresowe . Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa.

Rokitno - działki budowlane z drzewostanem
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Rokitno,

149 000 | 1175 m2
nr oferty: 502/LDM/DZS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM! Na sprzedaż 4 działki budowlane w Rokitnie gm. Lubartów , 25 km od Lublina . Działki o pow.1175m2 każda , położone w I i II linii zabudowy przy gminnej drodze asfaltowej. Działki o wymiarach 27 x 43m każda , z wewnętrzną drogą dojazdową o szer.5 m pomiędzy parami działek ( udziały w cenie). Wjazd na działki od wschodu ( działki po lewej stronie drogi wewnętrznej ) lub zachodu ( działki po prawej stronie drogi wewnętrznej) Działki z licznym drzewostanem liściastym i iglastym co pozwala na ich wykorzystanie przy aranżacji zagospodarowania terenu. Cały teren objęty MPZP gm. Lubartów z oznaczeniem MR z dopuszczeniem do MN. Pełne uzbrojenie : wodociąg i prąd wzdłuż drogi gminnej , gaz i kanalizacja po drugiej stronie drogi, światłowód wzdłuż drogi. Wokół luźna zabudowa jednorodzinna , dużo terenów zielonych, trasy rowerowe,lasy kozłowieckie . Duże udogodnienia dla mieszkańców : - symboliczna opłata za śmieci 1 zł - miesięczny limit gazu 50m3 zwolnione z opłaty - miesięczny limit wody zwolniony z opłaty Zapraszamy - atrakcyjna cena - tylko 149 000 zł za działkę. W naszej ofercie także 2 inne działki w tej okolicy o pow. 918m2 ar każda . Działki w cenie 129 tys zł Zapraszamy - tylko w naszej ofercie . Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem ! Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru- wskazanie adresowe . Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa.

Pólko - działki budowlane MN
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Pólko,

207 900 | 1155 m2
nr oferty: 495/LDM/DZS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Tylko 180 zł/m2 -do negocjacji ! Jeśli szukasz niewielkiej i niedrogiej działki całkiem niedaleko od Lublina to jest to oferta dla Ciebie ! Działki w Pólku gm. Niemce - niedaleko Alei Lipowej. Cicha i spokojna okolica z dala od miejskiego hałasu. Na sprzedaż 2 działki o pow. 11 ar każda i wymiarach 28x43m. Płaskie i równe. Cały teren podzielony na działki ,na których stopniowo powstają nowe domy. Teren objęty MPZP z oznaczeniem MN - niska zabudowa jednorodzinna : > zabudowa wolnostojąca i bliźniacza > wysokość zabudowy do 12m > dachy symetryczne o kącie nachylenia 0-45 stopni > pow. zabudowy do 40 % > pow. biologicznie czynna nie mniej niż 50% > możliwość budowy budynku gospodarczego/garażu do pow. 50m2 i wysokości 6m Teren płaski i równy. Wokół nieliczna zabudowa jednorodzinna . Dojazd drogą gminną oraz drogą wewnętrzną ( udział ) . Media : prąd, wodociąg w drodze przy działce, gaz w pobliżu . Zapraszam - tylko w ofercie naszego biura . Cena 180 zł/m2 czyli 207 900 zł do negocjacji ! Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem ! Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru- wskazanie adresowe . Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa.

Osówka -dz.budowlana MN
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Osówka,

115 000 | 1000 m2
nr oferty: 491/LDM/OGS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Jeśli szukasz niewielkiej i niedrogiej działki całkiem niedaleko od Lublina to jest to oferta dla Ciebie ! Działka w Osówce gm.Niemce, w Otulinie Lasów Kozłowieckich. Powierzchnia 10 ar, wymiary ok.20x50m. Płaska i równa . Na działce kilka starych drzew oraz mały zagajnik . Działka w II linii zabudowy od drogi gminnej. Wokół luźna zabudowa jednorodzinna i letniskowa . Teren objęty MPZP z oznaczeniem MN : > zabudowa jednorodzinna wolnostojąca lub bliźniacza > wysokość budynku mieszkalnego do 12m > dachy symetryczne o kącie nachylenia 0-45 st > dodatkowo możliwość postawienia garażu czy budynku gospodarczego do 50m2 pow i wysokości do 6m > możliwość lokalizacji budynku przy granicy działki budowlanej > powierzchnia zabudowy do 40% > powierzchnia biologicznie czynna 40-50% w zależności od rodzaju zabudowy Działka zlokalizowana w cichej okolicy , z dala od ruchliwych dróg , w enklawie ciszy i spokoju. Dojazd do działki drogą utwardzoną . Media : prąd i woda przy działce. Sąsiednie działki zagospodarowane głównie jako tereny rekreacyjne z domkami letniskowymi oraz jako podmiejskie ogródki działkowo-wypoczynkowe oraz tereny rolne. Bliskość Lublina i możliwość szybkiego dojazdu do miasta czynią to miejsce atrakcyjnym zarówno do stałego zamieszkania jak i spędzania wolnego czasu na podmiejskim własnym ranczu. Stan prawny uregulowany -KW bez obciążeń. Cena 115 000 zł do rozsądnej negocjacji - to atrakcyjna propozycja dla szukających niedrogiego miejsca pod własny dom. Zapraszam - tylko w ofercie naszego biura. W naszej ofercie także działka rolna o pow.1,92 ha w tym rejonie - zapraszam Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem ! Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru- wskazanie adresowe . Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa.

Ludwików gm.Spiczyn 12 ar budowlana
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Ludwików,

99 000 | 1200 m2
nr oferty: 486/LDM/OGS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! REZERWACJA ! Na sprzedaż działki w Ludwikowie gmina Spiczyn Działka budowlana o 1200m2 Działka w II linii zabudowy od drogi asfaltowej o kształcie prostokąta i wymiarach 31x38 Dojazd asfaltową drogą powiatową oraz wydzieloną drogą wewnętrzną o szerokości 6m Do węzła z obwodnicą ok 8km.(Turka) , a do Lublina ok 15km W pobliżu nieliczna zabudowa gospodarska oraz nowa zabudowy jednorodzinna. Przy działce prąd, woda w pobliżu gaz Teren objęty MPZP gm. Spiczyn > oznaczenie MR z dopuszczeniem MN-działki budowlane Główne wskaźniki dla inwestycji : > powierzchnia zabudowy do 25 % >niezbędne jest zapewnienie zlokalizowania co najmniej 1 garażu lub miejsca parkingowego > wysokość zabudowy do 2 kondygnacji > wysokość kalenicy do 11m > dach budynku o nachyleniu 45 > pokrycie dachu materiałami posiadających atest. > posadowienie parteru do 1,0metra powyżej najniższego punktu terenu w obrysie budynku > oraz inne uwarunkowania w zależności od rodzaju inwestycji Łatwy i szybki dojazd do Lublina i wjazd na obwodnicę. Do sklepów ok 2km. Szkoła i inne obiekty użyteczności publicznej w Spiczynie ok 3 km Cena 99 000 zł ( 82,5 zł/m2 ). W naszej ofercie także działka o pow.1700m2 w I linii zabudowy Zapraszamy - tylko u nas ! Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem ! Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru- wskazanie adresowe . Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa.