502 094 518 81 444 65 71 508-088-115, biuro@ldom.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk włoskijęzyk francuskijęzyk rosyjskijęzyk ukraiński facebookyoutube

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert działki

sortuj
Nowiny -działka bud-rolna blisko lasu
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Nowiny,

279 000 | 3000 m2
nr oferty: 511/LDM/DZS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! NOWINY -gm. Głusk , działka budowlana w III linii zabudowy . Działka o pow. 3000m2 i wymiarach 23,5x129m, krótszym bokiem do wewnętrznej drogi dojazdowej o szer. 5m. Działka płaska i równa. Wjazd od północy ! Teren objęty MPZP z oznaczeniem RM +R- teren zabudowy mieszkaniowej o funkcji zagrodowej z dopuszczeniem realizacji dodatkowych budynków mieszkalnych jednorodzinnych bez gwarancji standardu właściwego dla terenów zabudowy mieszkaniowej oraz tereny rolne . Media: skrzynka elektryczna na działce obok, gaz i woda przy drodze gminnej. Wokół luźna zabudowa jednorodzinna, blisko las . Dojazd drogą gminną, oświetloną , z chodnikiem, ok 2 km od pętli autobusowej MPK w Prawiednikach ( przy stawach ) . Cicha i spokojna okolica z dobrym dojazdem do Lublina. Polecam - atrakcyjna cena 279 000 zł ( 93 zł/m2) do rozsądnej negocjacji. W naszej ofercie także sąsiednia działka w całości budowlana o pow. 907m2 w II linii zabudowy , w cenie 199 tys. . Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem ! Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru- wskazanie adresowe . Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa.

Rokitno - działka budowlana w II linii zabudowy
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Rokitno,

119 000 | 918 m2
nr oferty: 508/LDM/DZS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Na sprzedaż działka budowlana w Rokitnie gm. Lubartów , 25 km od Lublina . Działka o pow.918m2 , położona w II linii zabudowy od gminnej drogi asfaltowej. Działka o wymiarach 21,6 x 42,5m z lekkim wzniesieniem pośrodku. Dojazd do działki w II linii zabudowy drogą o szer.5m biegnącą wzdłuż pierwszej działki . Cały teren objęty MPZP gm. Lubartów z oznaczeniem MR z dopuszczeniem do MN. Pełne uzbrojenie : wodociąg i prąd na pierwszej działce , gaz i kanalizacja po drugiej stronie drogi, światłowód wzdłuż drogi. Wokół luźna zabudowa jednorodzinna , dużo terenów zielonych, trasy rowerowe,lasy kozłowieckie . Duże udogodnienia dla mieszkańców : - symboliczna opłata za śmieci 1 zł - miesięczny limit gazu 50m3 zwolnione z opłaty - miesięczny limit wody zwolniony z opłaty Zapraszamy - atrakcyjna cena - tylko 119 000 zł za działkę w II linii zabudowy . W naszej ofercie także identyczna działka położona w I linii zabudowy , bezpośrednio przy drodze gminnej w cenie 129 000 zł Mamy też w ofercie 4 inne działki w tej okolicy o pow. 11,7 ar każda- mocno zadrzewione. Działki w cenie 149 tys zł Zapraszamy - tylko w naszym biurze . Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem ! Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru- wskazanie adresowe . Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa.

Motycz-4 działki z WZ niedaleko szkoły -I linia zab.
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Motycz, Motycz

150 000 | 1130 m2
nr oferty: 507/LDM/DZS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Na sprzedaż 4 działki budowlane w Motyczu o pow.1100-1230m2. Działki położone przy drodze gminnej asfaltowej , blisko torów. Dla wszystkich działek wydane są Warunki Zabudowy o zróżnicowanych parametrach. Działka nr 1491/10 o pow. 1130m2 i wymiarach 39,6 x 31m - położona w I linii zabudowy od gminnej drogi asfaltowej: Parametry WZ : > zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z garażem w bryle budynku > linia zabudowy 6m od drogi gminnej > pow. zabudowy 17 % > pow. biologicznie czynna min 50% > szerokość frontu od 10 do 14m > wysokość kalenicy od 6 do 9m > max 2 kondygnacje nadziemne > dach dwu lub wielospadowy o kacie nachylenia 15-45 stopni - dopuszcza się dachy płaskie ! Wjazd na działkę z drogi wewnętrznej ( od wschodu ) lub z drogi gminnej ( od zachodu ). Na sprzedanych działkach niedługo zaczną się budowy domów, już jest wyznaczona i utwardzana droga wewnętrzna ! Dostępne media :prąd , woda i gaz w odległości 100-230m. Działki położone w niedalekiej odległości od szkoły, kościoła i sklepów w Motyczu. Teren lekko zróżnicowany - nieco pofałdowany daje duże możliwości wykorzystania ciekawych projektów architektonicznych i wyboru 1 spośród 4 działek ! Zapraszamy - tylko u nas ! Atrakcyjna cena : 150 000zł za wszystkie działki w I linii zabudowy ! Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem ! Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru- wskazanie adresowe . Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa.

Niedrzwica D.działka pod 5-6 domów jednorodzinnych
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Niedrzwica Duża,

790 000 | 6700 m2
nr oferty: 504/LDM/DZS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Na sprzedaż działka o pow. 67 ar w Niedrzwicy Dużej przy ul.Przemysłowej. Idealny teren dla inwestora pod osiedle domków jednorodzinnych ! Działka o wymiarach 48x158m, płaska i równa. Dojazd drogą asfaltową . W MPZP działka w całości przeznaczona pod tereny zabudowy mieszanej MM : -adaptacja istniejącej zabudowy mieszkaniowej zagrodowej i jednorodzinnej -dopuszcza się lokalizacje na niezabudowanych działkach zabudowy zagrodowej i jednorodzinnej na warunkach jak dla terenów MR lub 1MN -możliwość podziału na działki nie mniejsze niż 800m2 - przygotowany projekt podziału na 5-6 działek budowlanych ! Dopuszcza sie lokalizacje usług nieuciążliwych jak : -UC - usługi komercyjne ( nieuciążliwe) , -UP - usługi publiczne - rzemiosło i składowanie ( hurtownie, magazynowanie ) Działka położona przy drodze Bychawa -Bełżyce, ok.500m od ul.Lubelskiej . Bardzo dobry i szybki dojazd do węzła trasy S-19 9 Lublin -Rzeszów). Media: hydrant na działce , linia średniego napięcia w granicy działki , gaz w pobliżu. Idealny teren pod inwestycje małego osiedla domów jednorodzinnych lub nieuciążliwych usług. Polecam - oferta wyłącznie w naszym biurze. Cena 790 000 zł to tylko niecałe 118 zł/m2 Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem ! Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru- wskazanie adresowe . Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa. zapraszam do współpracy .

Rokitno - działki budowlane przy drodze asfaltowej
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Rokitno,

129 000 | 918 m2
nr oferty: 503/LDM/DZS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Na sprzedaż 2 działki budowlane w Rokitnie gm. Lubartów , 25 km od Lublina . Działki o pow.918m2 każda , położone bezpośrednio przy gminnej drodze asfaltowej. Działki o wymiarach 21,6 x 42,5m każda , jedna za drugą , z lekkim wzniesieniem pośrodku. Dojazd do działki w II linii zabudowy drogą o szer.5m biegnącą wzdłuż pierwszej działki . Cały teren objęty MPZP gm. Lubartów z oznaczeniem MR z dopuszczeniem do MN. Pełne uzbrojenie : wodociąg i prąd na pierwszej działce , gaz i kanalizacja po drugiej stronie drogi, światłowód wzdłuż drogi. Wokół luźna zabudowa jednorodzinna , dużo terenów zielonych, trasy rowerowe,lasy kozłowieckie . Duże udogodnienia dla mieszkańców : - symboliczna opłata za śmieci 1 zł - miesięczny limit gazu 50m3 zwolnione z opłaty - miesięczny limit wody zwolniony z opłaty Zapraszamy - atrakcyjna cena - tylko 129 000 zł za działkę. W naszej ofercie także 4 inne działki w tej okolicy o pow. 11,7 ar każda- mocno zadrzewione. Działki w cenie 149 tys zł Zapraszamy - tylko w naszej ofercie . Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem ! Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru- wskazanie adresowe . Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa.

Rokitno - działki budowlane z drzewostanem
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Rokitno,

149 000 | 1175 m2
nr oferty: 502/LDM/DZS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM! Na sprzedaż 4 działki budowlane w Rokitnie gm. Lubartów , 25 km od Lublina . Działki o pow.1175m2 każda , położone w I i II linii zabudowy przy gminnej drodze asfaltowej. Działki o wymiarach 27 x 43m każda , z wewnętrzną drogą dojazdową o szer.5 m pomiędzy parami działek ( udziały w cenie). Wjazd na działki od wschodu ( działki po lewej stronie drogi wewnętrznej ) lub zachodu ( działki po prawej stronie drogi wewnętrznej) Działki z licznym drzewostanem liściastym i iglastym co pozwala na ich wykorzystanie przy aranżacji zagospodarowania terenu. Cały teren objęty MPZP gm. Lubartów z oznaczeniem MR z dopuszczeniem do MN. Pełne uzbrojenie : wodociąg i prąd wzdłuż drogi gminnej , gaz i kanalizacja po drugiej stronie drogi, światłowód wzdłuż drogi. Wokół luźna zabudowa jednorodzinna , dużo terenów zielonych, trasy rowerowe,lasy kozłowieckie . Duże udogodnienia dla mieszkańców : - symboliczna opłata za śmieci 1 zł - miesięczny limit gazu 50m3 zwolnione z opłaty - miesięczny limit wody zwolniony z opłaty Zapraszamy - atrakcyjna cena - tylko 149 000 zł za działkę. W naszej ofercie także 2 inne działki w tej okolicy o pow. 918m2 ar każda . Działki w cenie 129 tys zł Zapraszamy - tylko w naszej ofercie . Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem ! Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru- wskazanie adresowe . Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa.

Działka w Lublinie pod akademik
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Lublin, Czechów

2 900 000 | 1220 m2
nr oferty: 499/LDM/DZS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Działka z Warunkami Zabudowy na budynek zamieszkania zbiorowego - DOM STUDENCKI. Działka o pow. 1220m2 i wymiarach 31x40m,położona blisko medycznego centrum akademickiego . Działka położona przy ul.Mackiewicza 13 (ulica łącząca Chodźki ze Związkową) Zgodnie z wydanymi Warunkami Zabudowy na działce można postawić : -budynek zamieszkania zbiorowego-dom studencki z garażem podziemnym -powierzchnia zabudowy -max 47,4% -powierzchnia biologicznie czynna min 30% -wysokość górnej krawędzi elewacji frontu -ok.6 kondygnacji ( do 215,3 m n.p.m.) -geometria dachu - przekrycie płaskie ( spadek do 15 stopni ) Idealna lokalizacja, blisko AM i ośrodka Akademickiego na Chodźki- to gwarancja dla przyszłego inwestora. Wokół zabudowa wielorodzinna oraz tereny zielone po drugiej stronie ulicy. Obecnie działka jest zabudowana starym domem i garażem ( do rozbiórki ) oraz mocno zadrzewiona i zakrzewiona. Wszystkie media łącznie z kanalizacją . Obok klub sportowy , w pobliżu sklepy , uczelnia, szpital ,centrum handlowe . Zapraszamy - tylko u nas. Cena 2,9 mln do negocjacji. Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem ! Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru- wskazanie adresowe . Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa.

Pólko - działki budowlane MN
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Pólko,

207 900 | 1155 m2
nr oferty: 495/LDM/DZS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Tylko 180 zł/m2 -do negocjacji ! Jeśli szukasz niewielkiej i niedrogiej działki całkiem niedaleko od Lublina to jest to oferta dla Ciebie ! Działki w Pólku gm. Niemce - niedaleko Alei Lipowej. Cicha i spokojna okolica z dala od miejskiego hałasu. Na sprzedaż 2 działki o pow. 11 ar każda i wymiarach 28x43m. Płaskie i równe. Cały teren podzielony na działki ,na których stopniowo powstają nowe domy. Teren objęty MPZP z oznaczeniem MN - niska zabudowa jednorodzinna : > zabudowa wolnostojąca i bliźniacza > wysokość zabudowy do 12m > dachy symetryczne o kącie nachylenia 0-45 stopni > pow. zabudowy do 40 % > pow. biologicznie czynna nie mniej niż 50% > możliwość budowy budynku gospodarczego/garażu do pow. 50m2 i wysokości 6m Teren płaski i równy. Wokół nieliczna zabudowa jednorodzinna . Dojazd drogą gminną oraz drogą wewnętrzną ( udział ) . Media : prąd, wodociąg w drodze przy działce, gaz w pobliżu . Zapraszam - tylko w ofercie naszego biura . Cena 180 zł/m2 czyli 207 900 zł do negocjacji ! Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem ! Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru- wskazanie adresowe . Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa.

Osówka -dz.budowlana MN
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Osówka,

115 000 | 1000 m2
nr oferty: 491/LDM/OGS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Jeśli szukasz niewielkiej i niedrogiej działki całkiem niedaleko od Lublina to jest to oferta dla Ciebie ! Działka w Osówce gm.Niemce, w Otulinie Lasów Kozłowieckich. Powierzchnia 10 ar, wymiary ok.20x50m. Płaska i równa . Na działce kilka starych drzew oraz mały zagajnik . Działka w II linii zabudowy od drogi gminnej. Wokół luźna zabudowa jednorodzinna i letniskowa . Teren objęty MPZP z oznaczeniem MN : > zabudowa jednorodzinna wolnostojąca lub bliźniacza > wysokość budynku mieszkalnego do 12m > dachy symetryczne o kącie nachylenia 0-45 st > dodatkowo możliwość postawienia garażu czy budynku gospodarczego do 50m2 pow i wysokości do 6m > możliwość lokalizacji budynku przy granicy działki budowlanej > powierzchnia zabudowy do 40% > powierzchnia biologicznie czynna 40-50% w zależności od rodzaju zabudowy Działka zlokalizowana w cichej okolicy , z dala od ruchliwych dróg , w enklawie ciszy i spokoju. Dojazd do działki drogą utwardzoną . Media : prąd i woda przy działce. Sąsiednie działki zagospodarowane głównie jako tereny rekreacyjne z domkami letniskowymi oraz jako podmiejskie ogródki działkowo-wypoczynkowe oraz tereny rolne. Bliskość Lublina i możliwość szybkiego dojazdu do miasta czynią to miejsce atrakcyjnym zarówno do stałego zamieszkania jak i spędzania wolnego czasu na podmiejskim własnym ranczu. Stan prawny uregulowany -KW bez obciążeń. Cena 115 000 zł do rozsądnej negocjacji - to atrakcyjna propozycja dla szukających niedrogiego miejsca pod własny dom. Zapraszam - tylko w ofercie naszego biura. W naszej ofercie także działka rolna o pow.1,92 ha w tym rejonie - zapraszam Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem ! Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru- wskazanie adresowe . Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa.

Działka MN w Jastkowie ,niedaleko Pizzy :)
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Jastków,

399 000 | 1935 m2
nr oferty: 488/LDM/OGS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! NOWA CENA !!!! Na sprzedaż działka w Jastkowie . Działka budowlana o pow. 1935m2 Działka w I linii zabudowy od drogi asfaltowej o kształcie prostokąta i wymiarach 34x57m Działka z niewielkim wzniesieniem w centralnej części , z wjazdem od wschodu co gwarantuje idealne warunki nasłonecznienia oraz piękny widok na tereny po drugiej stronie drogi -tereny rolne bez prawa zabudowy. Dojazd asfaltową drogą gminną . W pobliżu nowa zabudowy jednorodzinna. Przy działce prąd , gaz ( skrzynka ) i woda. Teren objęty MPZP gm. Jastków > oznaczenie MN- mieszkalnictwo niskie jednorodzinne Główne wskaźniki dla inwestycji : > powierzchnia zabudowy do 20% >niezbędne jest zapewnienie zlokalizowania co najmniej 1 garażu lub miejsca parkingowego > wysokość zabudowy do 2 kondygnacji z których druga może stanowić poddasze użytkowe > wysokość kalenicy do 11m > dach z dopuszczeniem naczółków, lukarn itp., pokryty materiałami posiadającymi atest, > oraz inne uwarunkowania w zależności od rodzaju inwestycji Łatwy i szybki dojazd do Lublina Starą "17" , od Al. Warszawskiej ok 10km. Wjazd na obwodnicę przed Lublinem ok 7km . Do sklepów ok 1km w centrum Jastkowa. Szkoła i inne obiekty użyteczności publicznej w Jastkowie. Po sąsiedzku powstaje nowe osiedle mieszkaniowe a w okolicy luźna zabudowa jednorodzinna. Zapraszamy - tak ładne działki rzadko się trafiają w tak dobrej lokalizacji Cena 399 000 zł ( 206 zł/m2 ) Zapraszamy - oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem ! Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru- wskazanie adresowe . Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa.

Ludwików 12 ar
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Ludwików,

99 000 | 1200 m2
nr oferty: 486/LDM/OGS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! REZERWACJA ! Na sprzedaż działki w Ludwikowie gmina Spiczyn Działka budowlana o 1200m2 Działka w II linii zabudowy od drogi asfaltowej o kształcie prostokąta i wymiarach 31x38 Dojazd asfaltową drogą powiatową oraz wydzieloną drogą wewnętrzną o szerokości 6m Do węzła z obwodnicą ok 8km.(Turka) , a do Lublina ok 15km W pobliżu nieliczna zabudowa gospodarska oraz nowa zabudowy jednorodzinna. Przy działce prąd, woda w pobliżu gaz Teren objęty MPZP gm. Spiczyn > oznaczenie MR z dopuszczeniem MN-działki budowlane Główne wskaźniki dla inwestycji : > powierzchnia zabudowy do 25 % >niezbędne jest zapewnienie zlokalizowania co najmniej 1 garażu lub miejsca parkingowego > wysokość zabudowy do 2 kondygnacji > wysokość kalenicy do 11m > dach budynku o nachyleniu 45 > pokrycie dachu materiałami posiadających atest. > posadowienie parteru do 1,0metra powyżej najniższego punktu terenu w obrysie budynku > oraz inne uwarunkowania w zależności od rodzaju inwestycji Łatwy i szybki dojazd do Lublina i wjazd na obwodnicę. Do sklepów ok 2km. Szkoła i inne obiekty użyteczności publicznej w Spiczynie ok 3 km Cena 99 000 zł ( 82,5 zł/m2 ). W naszej ofercie także działka o pow.1700m2 w I linii zabudowy Zapraszamy - tylko u nas ! Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem ! Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru- wskazanie adresowe . Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa.

Ludwików 17 ar
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Ludwików,

149 000 | 1700 m2
nr oferty: 485/LDM/OGS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Na sprzedaż działki w Ludwikowie gmina Spiczyn Działka budowlana o 1700m2 Działka w I linii zabudowy od drogi asfaltowej o kształcie prostokąta i wymiarach 30x54 Dojazd asfaltową drogą powiatową . Możliwe jest wjazd na działkę wydzieloną drogą wewnętrzną o szerokości 6m Do węzła z obwodnicą ok 8km.(Turka) , a do Lublina ok 15km W pobliżu nieliczna zabudowa gospodarska oraz nowa zabudowy jednorodzinna. Przy działce prąd, woda w pobliżu gaz Teren objęty MPZP gm. Spiczyn > oznaczenie RPU ,UC, MR z dopuszczeniem MN-działki budowlane Linia zabudowy od krawędzi drogi wynosi 20m. Dlatego usytuowanie budynku trzeba planować w głębi działki. Zdecydowana większość terenu działki leży w MR z dopuszczeniem MN Główne wskaźniki dla inwestycji MN : > powierzchnia zabudowy do 25 % >niezbędne jest zapewnienie zlokalizowania co najmniej 1 garażu lub miejsca parkingowego > wysokość zabudowy do 2 kondygnacji > wysokość kalenicy do 11m > dach budynku o nachyleniu 45 > pokrycie dachu materiałami posiadających atest. > posadowienie parteru do 1,0metra powyżej najniższego punktu terenu w obrysie budynku > oraz inne uwarunkowania w zależności od rodzaju inwestycji np lokalizacja parterowego obiektu usługowego o pow do 50m2 Łatwy i szybki dojazd do Lublina i wjazd na obwodnicę. Do sklepów ok 2km. Szkoła i inne obiekty użyteczności publicznej w Spiczynie ok 3 km Cena 149 000 zł ( 87,5 zł/m2 ). W naszej ofercie także działka o pow.1200m2 w II linii zabudowy Zapraszamy - tylko u nas ! Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem ! Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru- wskazanie adresowe . Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa.