502 094 518 81 444 65 71 508-088-115, biuro@ldom.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk włoskijęzyk francuskijęzyk rosyjskijęzyk ukraiński facebookyoutube

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert działki

sortuj
WILCZOPOLE -ostatnie 3 działki do wyboru
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Wilczopole,

205 125 | 1641 m2
nr oferty: 372/LDM/OGS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Oferujemy na sprzedaż działki budowlane w Wilczopolu przy głównej drodze łączącej Lublin z Wilczopolem. Cały teren podzielony jest na 11 dzialek różnej wielkości z wydzielonymi drogami wewnętrznymi. Obecnie na sprzedaż są już ostatnie 3 działki o pow. 1240m2,1602m2 i 1641m2 położone w I linii zabudowy od drogi gminnej. Idealne parametry działek i mpzp pozwalają na wybudowanie na nich bliźniaków lub po 2 domy jednorodzinne- idealna oferta dla inwestorów! Cena 125 zł/m2 plus udział w drodze 10 tys zł . Cały teren objęty planem zagospodarowania przestrzennego z oznaczeniem MN- niska zabudowa jednorodzinna. Oferowana działka ma 1641 m2 i ma wymiary 39x44 m. Media : prąd ,gaz , woda. Złożony wniosek o przyłącze wody i wydane już warunki na wjazd z drogi gminnej. Do centrum Lublina jest ok 12 km . W niedalekiej odległości w Głusku ok 2,5km znajduje się szkoła i przedszkole oraz sklepy.Do Urzędu Gminy w Dominowie ok 2km tam też są różne placówki usługowe , sklepy ,przychodnia zdrowia i przedszkole. W odległości ok 500m znajduje się przystanek MPK . W pobliżu powstają nowe domy . Teren płaski i równy , wydzielone działki z bardzo dobrymi parametrami pozwalającymi zaplanowanie budowy domu swoich oczekiwań i marzeń . Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i rezerwacji ,bo jest duże zainteresowanie . Cena 205 tys + udział w drodze. 10 tys Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomosci-oferta wielu banków w jednym miejscu.

Sadurki k/Nałęczowa -działka z WZ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Nałęczów, Sadurki

83 000 | 1088 m2
nr oferty: 370/LDM/OGS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ GWARANCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM! Marzysz o własnym domku z ogródkiem , grilu ze znajomymi na łonie przyrody ? To jest oferta dla osób szukających wytchnienia od wielkomiejskiego zgiełku i pośpiechu ! Działka budowlana w Sadurkach pod Nałęczowem .Powierzchnia 1088m2 i wymiary 17x68m.Wszystkie media ! Działka bezpośrednio przy gminnej drodze , około 500m od trasy Lublin -Nałęczów . Położona pośród nielicznej zabudowy jednorodzinnej. Działka ma Wydane Warunki zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny i budynek gospodarczy np.garaż . Warunki zabudowy dla budynku mieszkalnego : -powierzchnia zabudowy do 100m2 -szerokość elewacji frontowej do 10m -wysokość kalenicy do 9m -dach dwuspadowy o kątach nachylenia do 45 stopni Warunki zabudowy dla budynku gospodarczego : -pow. zabudowy do 35m2 -szerokość elewacji frontowej do 7m - wysokość kalenicy do 6m -dach dwuspadowy o kącie nachylenia do 45 stopni Działka idealnie nadaje się pod niewielki dom z własnym ogródkiem i w cichej i spokojnej okolicy Media : woda, prąd, gaz i kanalizacja . Łatwy i szybki dojazd do Lublina oraz bezpośrednie sąsiedztwo Nałęczowa to dodatkowe atuty.Cisza i spokój , po jednej stronie działki tereny rolne , po drugiej zabudowa jednorodzinna , z tyłu lasek.W pobliżu szkoła. Tylko 83 tys zł - zapraszamy do współpracy.

Działka blisko Nałęczowskiej -Tomaszowice Kol.
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Lublin, Tomaszowice Kol.

300 000 | 2000 m2
nr oferty: 369/LDM/OGS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Na sprzedaż działka w Kol Tomaszowice gm.Jastków. Idealna pod budowę nawet 3 domów -pełne uzbrojenie łącznie z kanalizacją ! Zlokalizowana w drugiej linii zabudowy do ul Nałęczowskiej. Działka leży przy drodze gminnej ( ślepa )z wjazdem z drogi Motycz- Tomaszowice. Wymiary działki 38x52,5 Media: woda, prąd ,gaz i kanalizacja w drodze wewnętrznej gminnej. Na działce obecnie znajduje się budynek mieszkalny - do rozbiórki . Cały teren działki objęty MPZP z oznaczeniem MR - czyli zabudowa zagrodowa z dopuszczeniem MN : dopuszcza się zabudowanie obiektami mieszkalnymi i gospodarczymi łącznie do 20% powierzchni działki; niezbędne jest zapewnienie zlokalizowania co najmniej 1 garażu lub miejsca do parkowania na każdej działce; Ustala się następujące wymogi wobec zabudowy mieszkalnej rolniczej: wysokość do 2 kondygnacji, z których drugą może stanowić poddasze użytkowe, wysokość kalenicy do 11 metrów liczona od najniższego punktu terenu w obrysie budynku, W pobliżu nowa zabudowa jednorodzinna. Dobra lokalizacja umożliwiająca szybki dojazd do Lublina ok 10km (do przystanku MPK o 500m) , jak również dojazd do węzła obwodnicy Lublina w Kol Płouszowice ok 1km. Polecamy -150 zł/m2 do negocjacji. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości-oferta wielu banków w jednym miejscu.

Dominów -działka z pozwoleniem na budowę !
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Dominów,

229 000 | 703 m2
nr oferty: 358/LDM/OGS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Działka z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego w intensywnie rozwijającej się części Dominowa , przy ul.Rynek. Działka o pow. 703m2 i wymiarach 21x33m2, płaska i równa. Położona bezpośrednio przy oświetlonej gminnej drodze asfaltowej , w bliskim sąsiedztwie UG Głusk. Działka z prawomocnym pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego wg projektu DOM W ARONIACH 2 firmy Archon. Idealnie dobrany projekt do parametrów działki . Nowoczesna bryła budynku to parter plus poddasze użytkowe o łącznej pow.196m2 , w tym użytkowej 159m2. PARTER o pow. 113,7m2 : >Salon z jadalnią 32m2 >kuchnia 14m2 i spiżarnia 7m2 > pokój 8,7m2 >łazienka 3,5m2 >hol, wiatrołap,kotłownia > dwustanowiskowy garaż 34m2 PODDASZE o pow. 83m2 ( całkowita ok.100m2) > 4 sypialnie ( 2x11m2,14m2,15m2+ pow. pod skosami ) > łazienka 8m2 > pralnia 5,8m2 > garderoba 5m2 > hol 10m2 Całość idealnie rozplanowana , bardzo ekonomicznie wykorzystana powierzchnia. To idealny dom nawet dla dużej rodziny . Całości dopełnia duży taras ad garażem , na który są wyjścia z 2 górnych sypialni. Natomiast z salonu mamy wyjście na taras pod uroczą pergolą i wyjście do ogrodu. Zakup działki z PNB pozwoli na zaoszczędzenie kilku miesięcy na formalności i przystąpienie od razu do realizacji domu marzeń. Wokół zabudowa jednorodzinna , w pobliżu sklep, przedszkole, UG , przystanek MPK. Polecam i zapraszam. Cena 229 000 zł do negocjacji.

WILCZOPOLE -ostatnie 3 działki do wyboru
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Wilczopole,

155 000 | 1240 m2
nr oferty: 353/LDM/OGS

REZERWACJA DO 10-03-2021 ! GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Oferujemy na sprzedaż działki budowlane w Wilczopolu przy głównej drodze łączącej Lublin z Wilczopolem. Cały teren podzielony jest na 11 dzialkek różnej wielkości z wydzielonymi drogami wewnętrznymi. Obecnie na sprzedaż są już ostatnie 3 działki o pow. 1240m2,1602m2 i 1641m2 położone w I linii zabudowy od drogi gminnej. Idealne parametry działek i mpzp pozwalają na wybudowanie na nich bliźniaków lub po 2 domy jednorodzinne- idealna oferta dla inwestorów! Cena 125 zł/m2 plus udział w drodze 10 tys zł . Cały teren objęty planem zagospodarowania przestrzennego z oznaczeniem MN- niska zabudowa jednorodzinna. Oferowana działka ma 1240 m2 i ma wymiary 33x36 m. Media : prąd ,gaz , woda. Złożony wniosek o przyłącze wody i wydane już warunki na wjazd z drogi gminnej. Do centrum Lublina jest ok 12 km . W niedalekiej odległości w Głusku ok 2,5km znajduje się szkoła i przedszkole oraz sklepy.Do Urzędu Gminy w Dominowie ok 2km tam też są różne placówki usługowe , sklepy ,przychodnia zdrowia i przedszkole. W odległości ok 500m znajduje się przystanek MPK . W pobliżu powstają nowe domy . Teren płaski i równy , wydzielone działki z bardzo dobrymi parametrami pozwalającymi zaplanowanie budowy domu swoich oczekiwań i marzeń . Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i rezerwacji ,bo jest duże zainteresowanie . Cena 155 tys + udział w drodze. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomosci-oferta wielu banków w jednym miejscu.