502 094 518 81 444 65 71 508-088-115, biuro@ldom.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk włoskijęzyk francuskijęzyk rosyjskijęzyk ukraiński facebookyoutube

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert działki

sortuj
Zemborzyce Podl.- działka bud rolna blisko Starego Gaju
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Zemborzyce , Zemborzyce Podleśne

299 000 | 3200 m2
nr oferty: 446/LDM/OGS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Na sprzedaż urocza działka bud-rolna położona w cichej okolicy Zemborzyc Podleśnych , w pobliżu Starego Gaju. Działka w otoczeniu starodrzewia ( na sąsiednich działkach ) i nielicznej zabudowy jednorodzinnej. Położona przy jednej z bocznych ulic od ul.Pszczelej , w kierunku Starego Gaju -do lasu niecały kilometr. Teren w całości objęty MPZP gminy Konopnica z oznaczeniem MR /R. Działka bud-rolna o nietypowym układzie tzn. od strony drogi część rolna , natomiast część budowlana ( ok 17 ar ) w głębi działki na niewielkim wzniesieniu - co jest jej dużym walorem . Działka z pięknym widokiem na zieloną okolicę . Odsuniecie części budowlanej od drogi gwarantuje ciszę i spokój oraz dużo prywatności pośród bujnej przyrody . Działka o powierzchni 3200m2 i wymiarach 21,5x180m , nieco szersza w części budowlanej i lekko zwężająca się ku drodze gminnej ( ok 16m). Działka częściowo uzbrojona - skrzynka prądowa na działce , gaz przechodzi przez część rolną działki wzdłuż drogi. Brak wodociągu w okolicy- konieczność budowy studni . Dojazd drogą gminną , asfaltową z oświetleniem ulicznym . W odległości ok 450m znajduje się lokalny sklep i przystanek autobusowy. Blisko do lasu oraz Zalewu Zemborzyckiego. Szybki dojazd do Lublina zarówno od strony Al.Kraśnickiej jak i Krężnickiej a także wjazd na obwodnicę. Zapraszamy na prezentację - piękna zielona okolica ! cena 299 000 zł to niecałe 94 zł/m2 . Polecam

Siedlisko z rzeczką 15 km od Lublina- Radawczyk
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Radawczyk , Radawczyk Kolonia Pierwsza

550 000 | 11307 m2
nr oferty: 440/LDM/OGS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM! Na sprzedaż siedlisko lasem i dostępem do rzeki Ciemięgi pod Lublinem . Teren o powierzchni 11 307m2 pożony w Radawczyku Kol.Pierwsza gm.Niedrzwica Duża , 15 km od Lublina. Działka o wymiarach 41x275m z licznym starodrzewiem i dostępem do rzeki . Całość terenu składa się z kilku działek o różnym przeznaczeniu - w całości objęty MPZP : 1/ 51 ar przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową zagrodową MR oraz tereny użytków zielonych ZZ i rolnych bez prawa zabudowy RP. Na działce znajduje się tradycyjny drewniany dom ( 4 izby ) oraz przedpokój ( z miejscem na łazienkę ). W domu stara kaflowa kuchnia, drewniane podłogi , oryginalne drewniane okna. Dom z przyłączem gazowym - piec dwufunkcyjny i prądem . Woda z własnej nowej studni. Dach pokryty blachą . Na działce są jeszcze murowane budynki - letnia kuchnia i 2 budynki gospodarcze. Całość do remontu. Za domem duża łąka a potem teren zadrzewiony i rzeczka. 2/ 2x16 ar - teren zabudowy mieszkaniowej zagrodowej MR to 2 działki budowlane graniczące bezpośrednio z lasem 3/ 30 ar - teren lasów i zadrzewień ZL teren lasu liściastego z dużą ilością dębów Miejsce z ogromnym potencjałem ! Cudowna lokalizacja - pośród nielicznej zabudowy , w otoczeniu licznych drzew i pół. Cisza i spokój , przyjaźni sąsiedzi na zadbanych siedliskach. . Idealne miejsce na weekendowe wypady z miasta lub miejsce stałego zamieszkania pośród przyrody , z dala od drogi. Siedlisko oddzielone od drogi lasem co gwarantuje dużo prywatności.Szybki dojazd do Lublina ( 15 km ) , blisko szkoła , sklep i wyjazd na S-19 . Dojazd do siedliska wydzieloną drogą o szer. 5m - udział w cenie. Cena za siedlisko :550 000 zł. Działka jest podzielona i nie ma problemu z jej zakupem przez osobę nie będącą rolnikiem !!! W naszej ofercie także działki budowlane i bud-rolne po sąsiedzku- możliwość nabycia całości 2,2 ha - w cenie do uzgodnienia.

Dominów - działka z PNB na 2 bliźniaki
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Dominów,

333 000 | 1173 m2
nr oferty: 439/LDM/OGS

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! OFERTA SPECJALNA DO 17 CZERWCA 2022 OFERTA DLA INWESTORÓW- gotowiec inwestycyjny z PNB ! Na sprzedaż działka w miejscowości Dominów gm.Głusk z pozwoleniem na budowę. Działka o powierzchni 1173 m2 i wymiarach 49x24m. Położona w cichej si spokojnej okolicy pośród nowej zabudowy jednorodzinnej. Na terenie działki zaprojektowano wybudowanie dwóch budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej . Każdy z lokali o pow ok 120m2 z garażem w bryle budynku. Każda połówka bliźniaka to idealna przestrzeń dla rodziny : Parter: >salon z aneksem kuchennym o pow. ok 25m2 > łazienka > kotłownia > wiatrołap > garaż ok 18m2 Piętro : > 4 sypialnie o pow. 10,7-12,5m2 > łazienka 5,2m2 Nowoczesna bryła budynku idealnie wkomponowana w sąsiednią zabudowę. Dojazd do działki z drogi asfaltowej , ok 200m droga szutrową . Media: woda, prąd, gaz . Działka położona w niedalekiej odległości od UG Głusk, gdzie znajdują się także sklepy, przedszkole i inne placówki usługowe. W pobliżu urocze stawy - łowiska rybne, idealne miejsce na spacery. Działka jest bardzo dobrze skomunikowana z Lublinem, do Dominowa jeździ MPK a do pętli na ul Abramowickiej jest niecały 1 km . Cena w okresie promocji wynosi 333 000 zł netto tj.410 000 zł brutto łącznie z PNB Po tym terminie wzrośnie do pierwotnej ceny to jest 410 000zł + vat Polecam i zapraszam - tylko w naszej ofercie !

Lublin, działka rolno-budowlana 2600m2
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Lublin, Zemborzyce

310 000 | 2600 m2
nr oferty: -613279-73314

Działka rolno-budowlana o pow. 2600m2 przy drodze powiatowej w Lublinie. Wymiary działki: szer. przy drodze dojazdowej 117m, długość ok. 25m. Dojazd drogą powiatową, następnie utwardzoną drogą gminną. W odległości 260m przystanek MPK autobusu linii 25, sklep spożywczy 400m. W pobliżu: las, rzeka, Zalew Zemborzycki. Działka objęta MPZP, Uchwała nr 470/XVIII/2016 Rady Miasta Lublin. Przeznaczenie zgodnie z planem: 3RM.- tereny zabudowy zagrodowej w gospodarstwach rolnych, hodowlanych i ogrodniczych 5ZŁ - tereny zieleni nadrzecznej. Dostępne media: prąd, woda po drugiej stronie ulicy. ZASADY KSZTAŁTOWANIA ZABUDOWY ORAZ WSKAŹNIKI ZAGOSPODAROWANIA TERENU 1) typ zabudowy - zabudowa zagrodowa; 2) wielkość powierzchni zabudowy w stosunku do powierzchni działki budowlanej: nie więcej niż 20%; 3) maksymalna wysokość zabudowy: a) dla budynków mieszkalnych - nie więcej niż 9,0 m i nie więcej niż II kondygnacje nadziemne, b) dla obiektów związanych z działalnością agroturystyczną i obiektów gospodarczych - nie więcej niż 9,0 m, c) dla obiektów garażowych nie więcej niż 5 m; 4) kształt dachu - dachy strome o nachyleniu połaci dachowych od 12 do 45; 5) pokrycie dachu: wszelkie atestowane pokrycia właściwe dla dachów o dopuszczonych spadkach; Dziennik Urzędowy Województwa Lubelskiego - 16 - Poz. 2367 6) dopuszcza się lokalizację obiektów małej architektury; 7) dopuszcza się realizację niezbędnych sieci i urządzeń infrastruktury technicznej. Tylko 119 zł/m2. Polecam i zapraszam do kontaktu.