502 094 518 81 444 65 71 508-088-115, biuro@ldom.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk włoskijęzyk francuskijęzyk rosyjskijęzyk ukraiński facebookyoutube
(Symbol 11/ESP/OOS) OBIEKT na SPRZEDAŻKazimierz Dolny,
Obiekt turystyczno-gastronomiczny w Kazimierskim Parku Krajobrazowym
Obiekt turystyczno-gastronomiczny położony w Kazimierskim Parku Krajobrazowym, otoczony pięknymi wąwozami oraz doliną rzeki Bystrej. 

Nieruchomość znajduje się przy drodze nr 830 łączącej Kazimierz Dolny z Nałęczowem. To główna trasa turystyczna łącząca te dwie najbardziej rozpoznawalne w woj. lubelskim miejscowości wypoczynkowe. 

To znane i chętnie odwiedzane przez turystów miejsce. Specjalnością obiektu są tradycyjne dania kuchni polskiej. To obiekt całoroczny, dodatkowo organizowane są tu przyjęcia okolicznościowe (wesela, komunie, chrzciny) a także imprezy i spotkania firmowe. 

Obiekt dysponuje:
  • profesjonalnym zapleczem kuchennym
  • salą główną przeznaczoną dla 200 osób
  • mniejszą salą na 40 osób
  • wiatą grillową z wędzarnią
  • dużym parkingiem przed obiektem
  • dużym terenem rekreacyjnym
Prezentowana nieruchomość to coś więcej niż punkt gastronomiczny przy głównej trasie. To przede wszystkim pięknie zagospodarowany teren rekreacyjny. Za budynkiem znajduje się dolina rzeki Bystrej z pięknymi wąwozami i trasami turystycznymi. Warto zaznaczyć, że ten odcinek rzeki Bystrej klasyfikowany jest jako rzeka górska, chętnie odwiedzany przez wędkarzy. 

Na działce istnieje możliwość budowy dużego obiektu hotelowego. Dodatkowo istnieje możliwość zakupu dużej, przylegającej bezpośrednio do obiektu działki o powierzchni ponad 0,56 ha, na której można zaaranżować piękny ogród z alejkami spacerowymi, wiatami, miejscami rekreacyjnymi. 

Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego określa klasyfikację działki jako UT (usługi związane z turystyką i rekreacją). 

Podsumowując: na sprzedaż duży, całoroczny obiekt gastronomiczny słynący z kuchni polskiej. Obiekt z dużą bazą stałych Klientów oraz kalendarzem imprez okolicznościowych i firmowych. Jeden z nielicznych obiektów zlokalizowanych na terenie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego. Istnieje możliwość rozbudowy obiektu o bazę hotelową, dodatkową salę weselną a także możliwość zakupu działki bezpośrednio przylegającej do obiektu.

Zapraszam Państwa do kontaktu, gdzie przedstawię szczegóły dotyczące nieruchomości.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
Na prezentacji poprosimy Państwa o podpisanie POTWIERDZENIA WSKAZANIA ADRESU NIERUCHOMOŚCI.
Ze względów bezpieczeństwa właścicieli nieruchomości konieczne będzie podanie swoich danych osobowych takich jak : Imię i nazwisko, nr telefonu, a także złożenie czytelnego podpisu na karcie odbioru adresu.
Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem !

Symbol
11/ESP/OOS
Rodzaj nieruchomości
OBIEKT
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Rodzaj obiektu
GASTRONOMICZNY, OŚRODEK TURYSTYCZNY, PENSJONAT
Cena cena w innych walutach
1 999 000, 00 PLN
Gmina
Kazimierz Dolny
Miejscowość
Kazimierz Dolny
Rodzaj budynku
ODDZIELNY OBIEKT
Standard
BARDZO DOBRY
Podpiwniczenie /piwnica
NIEPODPIWNICZONY
Umeblowanie
PEŁNE
Ogrzewanie
NAWIEWOWE
Źródło c.w.
ELEKTR. PRZEPŁYWOWY
Powierzchnia działki
11 700, 00 m2
Droga dojazdowa
CICHA ULICA
Położenie
WIEŚ
Napięcie 400V (siła)
Uciążliwość okolicy
CICHE
Klimatyzacja
Wentylacja
Alarm
Monitoring
Parking strzeżony
Poddasze
UŻYTKOWE
Czy jest KW
Pomieszczenie gospodarcze

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Anna Slowek

Zapytaj o ofertę