502 094 518 81 444 65 71 508-088-115, biuro@ldom.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk włoskijęzyk francuskijęzyk rosyjskijęzyk ukraiński facebookyoutube

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert lokale na wynajem

sortuj
Nowoczesny lokal biurowy do wynajęcia
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Lublin, Czechów

10 650 | 150 m2
nr oferty: 52/LDM/LW

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Prezentujemy nowoczesny lokal biurowy do wynajęcia w atrakcyjnej lokalizacji ! Lokal położony jest w Lublinie przy ul Al. Spółdzielczości Pracy/Związkowej w nowoczesnym obiekcie handlowo-biurowym. Lokal na I piętrze , z oddzielnym wejściem wprost z parkingu . Lokal o powierzchni ok 150m2 składa się z trzech pomieszczeń : sali głównej ok 70m2 oraz 2 gabinetów po ok. 28m2 oraz części socjalnej o pow ok 23m2. Pokoje biurowe są umeblowane w biurka, szafy i fotele do pracy- korzystanie z mebli według uznania wynajmującego. Pomieszczenia biurowe są klimatyzowane. Zainstalowana jest również rekuperacja. Pokoje biurowe mają wysokość ok 3,1m są dobrze doświetlone (panele świetlne w suficie) a w dwóch pokojach okna na całej szerokości ścian. Na podłogach gres, co ułatwia utrzymanie czystości. Pomieszczenia socjalne składają się z pokoju/szatni ,kuchni i dwóch toalet. Kuchnia jest umeblowana . Wspólny korytarz z jednym użytkownikiem innego pomieszczenia oraz dwie wspólnie użytkowane toalety dla gości. Oplata najmu składa się z opłaty za powierzchnię najmu 56zł/m2 oraz części eksploatacyjnej wynoszącej 15zł/m2 (klimatyzacja, grzanie,woda, sprzątanie) Dodatkowo płatny prąd wg zużycia - założony podlicznik. Najemca ma możliwość korzystania z 5 miejsc parkingowych. Cały budynek zabezpieczony alarmem. Całość tuż po remoncie . Świetna lokalizacja , doskonały dojazd i miejsca parkingowe.Wokół duże centrum handlowe . Zapraszamy do zapoznania się z interesującą ofertą. Cena najmu to 10 650 zł netto + energia. obowiązuje 1-miesieczna kaucja ! Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem ! Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru- wskazanie adresowe . Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa.

Nowa hala magazynowa na wynajem w Lublinie
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Lublin, Zadębie

17 000 | 691 m2
nr oferty: 50/LDM/LW

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI TYLKO Z POŚREDNIKIEM ! Na wynajem HALA MAGAZYNOWA o pow.zabudowy 691m2 ( wymiary szerokości 14,14m i długości 48,88m) wysokość hali 8m znajdująca się w Lublinie przy ul. Mełgiewskiej. Hala położona na działce o pow. ok 980m2 (szer 18m i dług. 57m ) . Wjazd do hali bezpośrednio z drogi serwisowej przy Mełgiewskiej , z łatwym wyjazdem na dwupasmową ul Mełgiewską. Do wjazdu na obwodnicę Lublina ok 1 km. Hala przeznaczona jest na magazynowanie drobnowymiarowych materiałów między innymi budowlanych . Dowóz materiałów przewidziano samochodami małogabarytowymi ,które mogą wjechać do środka.. Wewnątrz została wydzielona część tzw. biurowa- do wykończenia w zależności od potrzeb ! Główna konstrukcja nośna w postaci ramowych poprzecznych układów słupów i rygli sztywno połączonych ze sobą zamocowanych w fundamentach. Ściany z płyty warstwowej gr. 10cm z wypełnieniem wełną mineralną na ruszcie stalowym opartym między słupami nośnymi , szczytowe wykonane też z płyt warstwowych, odporność ogniowa E160. Dach dwuspadowy o spadku połaci 14% , którego przykrycie stanowią płyty warstwowe o gr 10cm z wypełnieniem wełną mineralną, podparte na płatwach z dwuteowników PE160. y. W ścianie szczytowej znajdują się wrota podnoszone 500x500cm a obok drzwi o szerokości 90cm. W połaciach dachowych zamontowano naświatla systemowe połaciowe o wymiarach 100x200 cm. Posadzka wykonana warstwowo :piasek 30cm+beton gr 15cm +folia izolacyjna + płyta żelbetowa zbrojona gr 15cm + litorin Instalacje w budynku - oświetleniowa,odgromowa , wentylacja grawitacyjna Budynek jest obiektem w pełni uwzględniającym przepisy zabezpieczenia przeciwpożarowego Zapraszamy do oglądania Nowa hala w doskonałej lokalizacji . Cena 17 000 zł netto Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Współpracujemy z klientami w oparciu o UMOWĘ POŚREDNICTWA z ustalonym wynagrodzeniem ! Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru- wskazanie adresowe . Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa.